CartPoland Wólka Mińska ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Translator
COVID-19 - materiały ochronne

Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland

Firma CartPoland z siedzibą w Mińsku Mazowieckim zajmuje się produkcją kart plastikowych, bramek i systemów dostępu na potrzeby firm prywatnych, instytucji publicznych, a także osób prywatnych. Nasze bramki uchylne i rozsuwane oraz karty cechują się doskonałą jakością i niezawodnością. Komfort i bezpieczeństwo Klienta są dla nas najważniejsze.

Mają Państwo pytania w związku z naszą ofertą lub chcą złożyć zamówienie? Zachęcamy do kontaktu!

Dział Handlowy Bramki Obrotowe

szef Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Maciej
Twardowski

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY

maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76
ak 1 Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Aleksandra
Królak

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY

office1@cartpoland.pl
784 432 451
mikolajtwardowski Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Mikołaj
Twardowski

PROJEKTY
TECHNICZNE

.
.

Dział handlowy System lojalnościowy, terminale płatnicze, obsługa imprez

mm Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Magda Marciniak

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY

magda.m@cartpoland.pl
889 095 459

bartek Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Bartek Mazanka

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY

bartek.m@cartpoland.pl
600 737 455

Serwis

piotrp Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Piotr Ponichtera
KIEROWNIK SERWISU
piotr@cartpoland.pl
662-778-755
piotr zajac Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Piotr Zając
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
506-607-329
marek 1 Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Artur Hardej
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
607-332-021

Biuro

EmailGodziny pracy
biuro@cartpoland.plDział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00
Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

Adres firmy


Cart Poland Maciej Twardowski
Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP PL 8220012110
Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

Dział Handlowy karty plastikowe

marcin gruba Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Marcin Gruba
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96
justyna kaminska Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Justyna Kamińska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76
marzena witowska Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Marzena Witowska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69

Dział Personalizacji

witold 1 Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Witold
Kamiński

DTP
KIEROWNIK

dtp1@cartpoland.pl
692 78 64 82
anna 1 Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Anna
Pachnik
SPECJALISTA
DS. PERSONALIZACJI

ania@cartpoland.pl
25 758 76 43
olda2 Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Anna
Pachnik
DTP
GRAFIK

dtp2@cartpoland.pl
25 758 76 43

Dział Legitymacji Nauczyciela

sand Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland

Sandra Budzyńska

Specjalista ds. personalizacji
2@cartpoland.pl
+48 25 758 76 43

Dział Rozwiązań Informatycznych

marek Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Marek Gawroński
mg@cartpoland.pl
+48 517 030 710

Dział wysyłek

ap Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Andrzej Popek
Dział wysyłek
delivery@cartpoland.pl
25 758 76 43

Księgowość

Beata Wąsowska

Dyrektor

beata@cartpoland.pl
606-773-374

Martyna Kozyra

Specjalista ds. personalnych i administracji

martyna@cartpoland.pl
668-024-505

Szef firmy

szef Kontakt z producentem kart do kontroli dostępu CartPoland
Maciej Twardowski
Właściciel
maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76

Bramki Obrotowe Cartpoland Powrót na górę

Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.