CartPoland Wólka Mińska ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Bramki na stoki narciarskie i karty zbliżeniowe – O firmie

cartpoland logo 1 Bramki na stoki narciarskie i karty zbliżeniowe   O firmie

Firma CardPoland istnieje od 1992 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się pośrednictwem sprzedaży.

W obecnej chwili mamy zakład produkcyjny i zatrudniamy wspaniałych fachowców z zakresu konsultacji, projektowania, produkcji i serwisu kart plastikowych. Ich dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam mieć pewność, że wszyscy Klienci, którzy zwrócą się do nas z zapytaniem o taki produkt znajdą dla swoich firm właściwe rozwiązanie jako:

  • uzupełnienie metod rywalizacji z konkurencją,
  • narzędzie w systemie opartym na wielofunkcyjnych kartach plastikowych,
  • forma nowoczesnej promocji swojej oferty produkcyjnej czy usługowej.

Od pierwszych chwil staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. W chwili obecnej nasza fabryka, dzięki szerokiej gamie maszyn, jakie posiadamy, produkuje wszystkie rodzaje kart: od zwykłych kart plastikowych, poprzez karty magnetyczne i chipowe do zbliżeniowych. Różnorodność metod druku, takich jak cyfrowy druk offsetowy, offset, sitodruk pozwala nam na produkowanie kart w niskich jak i wielomilionowych nakładach.

Nasze karty spełniają normy ISO 7810, 7811 oraz 7816 i wykonywane są na wysokiej jakości materiałach renomowanych firm zagranicznych. Zaufały nam i są naszymi stałymi Klientami banki, firmy ubezpieczeniowe, sieci handlowe, firmy pośredniczące, agencje reklamowe, hotele, stacje paliw, restauracje, apteki, kluby sportowe, firmy usługowe i wiele innych.

Zakres naszych referencji wciąż rośnie, co pozwala nam cieszyć się dobrą opinią w kraju jak i za granicą.

Obecnie firma nasza posiada swoje biura na:

  • na Ukrainie w Tarnopolu,
  • w Niemczech w Dreźnie.

W roku 2006 lutym otworzyliśmy nasze biuro na Słowacji w Namiestowie.

Nasza firma składa się z następujących działów:

Dział Handlowy

Tu Klient może uzyskać informację w zakresie ceny oraz zakupu towaru, jakim jest zainteresowany. Nasi handlowcy chętnie udzielą wskazówek, dzięki którym Klientowi łatwiej będzie zdecydować się czy dane rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących zakupu produktu zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, lub odwiedzimy Państwa w Waszej siedzibie Firmy. W celu wysłania zapytania ofertowego prosimy o przejście w link ” KONTAKT”.

Na życzenie Państwa wysyłamy próbki naszej produkcji na nasz koszt.

Dział Personalizacji

W dziale tym nanoszone są na karty indywidualne dane, takie jak: numer karty, imię i nazwisko, zdjęcia, kody kreskowe, kodowanie kart . Wszystkie bazy, jakie otrzymujemy są wykorzystywane do procesu personalizacji tylko przez osoby do tego upoważnione. Osoby pracujące w dziale personalnym pracują w oddzielonych pomieszczeniach, monitorowanych 24 h na dobę.

Dział Produkcji

To główny dział w naszej firmie. Tu odbywa się cały proces wykonywania kart od podstaw: od nadruku, poprzez zgrzewanie, laminację i wykrawanie gotowych kart z arkusza.

Dział Kontroli Jakości Produkci

Wykrojone karty muszą przejść kontrolę jakości. Tu każda karta jest sprawdzana pod względem jakości wydruku, czy laminacji. Karty, które nie nadają się do sprzedaży są niszczone.

Dział Wysyłki

Po przejściu kontroli jakości karty są pakowane i wysyłane do Klienta.

Dział Zaopatrzenia

Tu pracują osoby zajmujące się zaopatrzeniem fabryki w materiały potrzebne do produkcji kart. Dział ściśle współpracuje z dostawcami materiałów z zagranicy, tak aby procesu produkcji nie zakłócił brak surowca do wykonania kart. Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy!

Bramki Obrotowe Cartpoland Powrót na górę
Bramki Obrotowe