CartPoland Wólka Mińska ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Karty zbliżeniowe – producent CartPoland – o firmie

cartpoland logo 1 Karty zbliżeniowe – producent CartPoland – o firmie

CartPoland jest producentem plastikowych kart zbliżeniowych i sprzedawcą elementów systemów kontroli dostępu. Istniejemy od 1992 roku.

Wstępnie zajmowaliśmy się wyłącznie pośrednictwem sprzedaży produktów, jednak z biegiem czasu otworzyliśmy własną linię produkcyjną, co było nowym początkiem dla naszej firmy.

Aktualnie zatrudniamy znakomitych fachowców z zakresu projektowania, produkcji i serwisu plastikowych kart do kontroli dostępu.

Dzięki nim dostarczamy na polski i europejski rynek wszystkie rodzaje kart – od najprostszych kart plastikowych, poprzez karty magnetyczne i chipowe, do zbliżeniowych. Stosujemy różnorodne metody druku, m.in. offset, sitodruk i zaawansowany druk cyfrowy. Nowoczesne, wydajne maszyny w dobrze wyposażonym parku produkcyjnym pozwalają nam na realizację zleceń w niskich jak i wielomilionowych nakładach.

Do wykonania naszych kart wykorzystujemy sprowadzane z zagranicy wysokogatunkowe tworzywa sztuczne. Dodając do tego zautomatyzowany proces produkcji, który na każdy etapie poddajemy szczegółowej kontroli, możemy zaoferować Państwu produkt, który spełnia wymagane normy

ISO 7810, 7811 oraz 7816.

CartPoland jako sprzedawca

Współpracujemy również z najlepszymi dostawcami elementów składających się na kompletny system umożliwiający identyfikację osób przedostających się do budynku. Są to m.in. bramki obrotowe, barierki i drzwi awaryjne, montowane m.in. na wypadek konieczności ewakuacji. Stale dbamy o to, aby uatrakcyjnić naszą ofertę o nowe produkty. Rozbudowujemy ją o nowy asortyment, którego wspólną cechą jest funkcja umożliwiająca kontrolę dostępu. Takim produktem są m.in. oferowane zapory drogowe, które skutecznie blokują przejazd pojazdom każdego rodzaju. Obok nich, w stałej sprzedaży posiadamy też automatyczne kolczatki drogowe oraz różnego rodzaju słupki parkingowych, które umożliwiają sprawne, kontrolowane zarządzanie ruchem.

Klienci naszej firmy w Polsce i Europie

Prowadzimy firmę w Polsce i poza granicami, gdzie również pozyskujemy wielu stałych klientów. Mamy swoje oddziały w Tarnopolu na Ukrainie, w niemieckim Dreźnie oraz w słowackim Namiestowie. Zaufała nam już duża ilość sieci handlowych, hoteli, stacji paliw, klubów sportowych, firm usługowych i wielu innych klientów, dzięki którym ilość naszych referencji wciąż rośnie.

Działy, które dbają o wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę klienta

Dział Handlowy

W naszym dziale handlowym można pozyskać informacje dotyczące cen oraz towaru, którego kupnem zainteresowany jest klient. Nasi handlowcy chętnie udzielą wskazówek, dzięki którym będzie Państwu łatwiej zdecydować się na konkretne rozwiązanie. W celu ustalenia szczegółów dotyczących zakupu produktu zapraszamy do naszej fabryki, ewentualnie odwiedzimy Państwa w Waszej firmie. Zapytania ofertowe prosimy kierować za pośrednictwem linku zamieszczonego w zakładce „KONTAKT”. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie, przed dokonaniem zakupu wyślemy próbki preferowanych kart do kontroli dostępu.

Dział personalizacji zamówień

W dziale personalizacji zamówień przygotowujemy dla Państwa karty zawierające indywidualne dane takie jak: numer identyfikacyjny, imię i nazwisko właściciela, zdjęcia, kody kreskowe. Z uwagi na ochronę danych osobowych jest to praca, która podlega szczególnym zasadom kontroli. Wykonywana jest tylko przez osoby upoważnione, w wydzielonym, monitorowanym pomieszczeniu.

Dział Produkcji i kontroli jakości

Produkcja i kontrola jakości to główne działy w naszej firmie. Tu odbywa się cały proces wykonywania kart – od nadruku, poprzez zgrzewanie, laminację i wykrawanie gotowych kart z arkusza. Każdy wykrojony egzemplarz karty obowiązkowo musi przejść kontrolę jakości. Sprawdzamy nasze produkty pod względem jakości wydruku czy laminacji. Karty, które nie spełniają nałożonych norm, nie trafiają do sprzedaży.

Dział Zaopatrzenia

W tym dziale pracują osoby zajmujące się zaopatrzeniem fabryki w materiały potrzebne do produkcji kart. W dużej mierze to właśnie od tego działu zależy sprawna organizacja pracy i realizacja zamówień. Procesu produkcji nie może zakłócić brak tworzywa, które sprowadzamy dla Państwa od sprawdzonych zagranicznych dostawców. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Bramki Obrotowe Cartpoland Powrót na górę
Bramki Obrotowe

brpartner