CartPoland Wólka Mińska ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Kontakt

Dział Handlowy Bramki Obrotowe

szef Kontakt
Maciej Twardowski
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76
inka Kontakt
Inna Węgrzynowska
JĘZYK ROSYJSKI
inka@cartpoland.pl
795 15 83 20

Serwis

artur hardej Kontakt
Artur Hardej
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
784-432-451
piotr zajac Kontakt
Piotr Zając
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
660-813-437
kkielan Kontakt
Krystian Kielan
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
602-451-034
kbogucki Kontakt
Krzysztof Bogucki
SERWIS
serwis@cartpoland.pl
737-459-421
piotrp Kontakt
Piotr Ponichtera
KIEROWNIK SERWISU
piotr@cartpoland.pl
662-778-755

Biuro

EmailTelefonGodziny pracy
biuro@cartpoland.plT. +48 25 758 76 43
T. +48 25 758 57 14
FAX. +48 22 205 01 88
Dział handlowy: Pn-Pt: 8:00-16:00
Produkcja: Pn-Pt: całodobowo

Adres firmy


Cart Poland Maciej Twardowski
Wólka Mińska, ul. Olszowa 5, 05-300 Mińsk MazowieckiNIP PL 8220012110
Konto PL ; 07 1050 1894 1000 0023 2391 14 67
Konto $; PL64 1050 1894 1000 0090 7248 2129
Konto €; PL13 1050 1894 1000 0023 2391 2911
SWIFT ; INGBPLPW

Dział Handlowy karty plastikowe

marcin gruba Kontakt
Marcin Gruba
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
marcin@cartpoland.pl
784 43 21 96
justyna kaminska Kontakt
Justyna Kamińska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
justyna@cartpoland.pl
606 10 72 76
marzena witowska Kontakt
Marzena Witowska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
marzena@cartpoland.pl
784 43 11 69
marek Kontakt

Beata Szydłowska-Bąk
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
beatas@cartpoland.pl
795 180 778

 marek Kontakt
Beata Wąsowska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
beata@cartpoland.pl
606 773 374

Dział Personalizacji

witold Kontakt
Witold Kamiński
SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI
dane@cartpoland.pl
692 78 64 82
anna Kontakt
Anna Cuch
SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI
ania@cartpoland.pl
25 758 76 43
justyna porebska Kontakt
Justyna Porębksa
SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI
3@cartpoland.pl
.
mateusz sz Kontakt
Mateusz Szymański
SPECJALISTA DS. PERSONALIZACJI
6@cartpoland.pl
.

Dział Rozwiązań Informatycznych

marek Kontakt
Marek Jabłoński
SPECJALISTA DS INFORMATYCZNYCH
marek@cartpoland.pl
606 29 19 29

Dział Legitymacji Nauczyciela

przemyslaw kuc Kontakt
Przemysław Kuć
Grafik
przemek@cartpoland.pl

Dział wysyłek

delivery@cartpoland.pl

Księgowość

Księgowa
ksiegowa@cartpoland.pl
25 758 76 43

Dyrektor zarządzająco-finansowy

hanna pawlik Kontakt
Hanna Pawlik
Dyrektor zarządzająco-finansowy
hania@cartpoland.pl
533 055 733

Szef firmy

szef Kontakt
Maciej Twardowski
Właściciel
maciej@cartpoland.pl
606 77 32 76


 

Bramki Obrotowe Cartpoland Powrót na górę
Bramki Obrotowe

cpdg